• Guest - Earn a FREE TubeBuddy Upgrade for being active on the forums! Click Here to learn how you earn free upgrades for TubeBuddy!
  • Guest - TubeBuddy has a discord! Click Here to join in the conversation!

Food Just for laughs :joy::joy:

The Jungle Explorer

Very Well-Known Member
TubeBuddy Pro
338
16
thejungleexplorer.com
Subscriber Goal
20000
I am old, okay. I remember when I was a kid and my family wanted to have a picnic in the park, it did not cost a week's paycheck. We ate store-brand bologna, imitation processed cheese food product slices, off-brand white bread, and generic brand mustard. The whole family could eat for under $2 buck (1970s prices). Today, If I took that stuff to a picnic, no one would eat it. It's not "Good Enough" anymore. :joy::joy:

1644546670811.jpeg